Sıkça Sorulan Sorular 2018-01-15T21:20:24+00:00

Siparişim kaç günde bana ulaşır?
Siparişinizi tamamladığınız günden itibaren, en geç 3 – 4 gün içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizin size ulaşması yaklaşık 5 gündür. Aciliyeti olan siparişlerinizi belirtmeniz durumunda, imkanlar dahilinde biraz daha erken gönderim sağlanabilir. Tarafınıza göndereceğimiz kargo takip numarası ile siparişinizin nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Kitap kaç sayfadan oluşmaktadır?
Kitabınız yaklaşık 120-130 sayfa aralığından oluşmaktadır.

Vermiş olduğum kısıtlı bilgilerle 120-130 sayfalık kitabı nasıl olusturuyorsunuz?
Öncellikle sipariş formunda göndermiş olduğunuz tüm bilgiler, editörlerimiz tarafından düzenlenmektedir. Hatalı cümle, devrik cümle ve noktalama hataları düzenlendikten sonra yeniden yorum aşamasından geçmektedir. Kitabınızın kurgusu tamamen bizim tarafımızdan oluşturulmaktadır. Vermiş olduğunuz bilgilere, bizimde eklemiş olduğumuz yorumlar haricinde; hayatınızdaki kişiye ne kadar çok değer verdiğinizi, onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun sizin hayatınızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu anlatan, tamamen sizinle alakalı yazılarımız olacaktır. Kitabınızın ilk sayfasından son sayfasına kadar, içeriğinde size ait olmayan herhangi bir kısım bulmanız mümkün olmayacaktır.

Verdiğim siparişe ek bir ücret ödeyecek miyim?
Hayır, hiçbir ek ücret ödemeyeceksiniz. Fiyatlarımızın içerisinde KDV ve kargo ücreti dahildir. Güvenliğiniz açısından, siparişiniz elinize ulaştıktan sonra kapıda ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vermiş olduğum bilgiler gizli tutuluyor mu?
Elbette. Vermiş olduğunuz tüm bilgiler tamamen güvence altındadır. Hiç kimse tarafında görüntülenemez. Siparişiniz teslim aldığınız andan itibaren güvenliğiniz açısında tüm bilgileriniz silinmektedir.

Siparişimi kargo şubesinden teslim alabilir miyim?
Adresinize gelmesini istemediğiniz siparişinizi, belirtmiş olduğunuz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Kitap üzerinde, firmanıza ait reklam veya logo bulunuyor mu?
Kitabınız tamamen size özel hazırlandığı için, Kitabınızın içerisinde herhangi bir reklam veya logo bulunmamaktadır.

Yurt dışına gönderim sağlıyor musunuz?
Yurt dışı gönderilerinde, Kargo ücreti alıcıya ait olmak şartı ile, Yurt dışına gönderim sağlıyoruz.

Kapak tasarımını görebilir miyim?
Müşteri temsilcimiz siparişinizi onayı için iletişime geçtiğinde kapak tasarımını görmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Siparişiniz baskıya girmeden önce kapak tasarımınızın son halini görebilirsiniz.

Kitap İçerisinde Fotoğraf Kullanabilirmiyim ?
Kitap içerisinde Fotoğraf kullanabiliriz. İletişim kısmında yer alan numaramıza, WhatsApp yolu ile 10 Adet kadar Fotoğraf gönderebilirsiniz. Herhangi bir ek ücret yansımayacaktır.

Hediyen Burada